Operator urządzeń pralniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0626
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń pralniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Podobne ogłoszenia:

Operator wytłaczarek

obsługa maszyn do wytłaczania kątownikków z tworzyw sztucznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: doświadczenie zawodowe - mile widziane

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie z siedzibą w Dzierzgoniu

  • Dzierzgoń
  • 2024-05-23

Operator Urządzeń Wędzarniczych

przeprowadzanie procesów wędzenia łososia i nadzorowanie ich realizacji zgodnie ze standardem technologicznym dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy kontrola jakości wykonanych prac prowadzenie dokumentacji produkcyjnej doświadczenie w...

  • GRAND Sp. z o.o.

  • Gdynia
  • 2024-05-10

Operator produkcji / Operator maszyn

Zadania: obsługa maszyn produkcji przemysłowej, zaopatrywanie stanowiska w komponenty, umieszczenia elementów na maszynie i uruchamianie procesu obróbki, standardowe konserwacje urządzeń produkcyjnych, współpraca z Liderem zmiany i...

  • SEARCHERS

  • Pruszcz Gdański
  • 2024-05-08