Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pokojowa
Miejsce pracy: Stegna
Numer: StPr/24/0420
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu skierowana do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w tutejszym Urzędzie Pracy.Zapoznanie się z organizacją pracy na Ośrodku.Utrzymanie w czystości pokoi i obiektu.Zmiana pościeli oraz jej segregacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stegna


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pokojowa

Dbanie o czystość w hotelu, sprzątanie pokoi gości i pozostałych pomieszczeń hotelowych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach: 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-11

Pokojowa / Pokojowy

OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI Jeśli: Dzielisz naszą pasję gościnności Lubisz dbać o porządek Jesteś staranna/y i dokładna/y Uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją Szacunek i zaufanie są dla ciebie ważne Dołącz do...

  • Mercure i Ibis Gdańsk Stare Miasto

  • Gdańsk
  • 2024-05-09

Pokojowa

Utrzymywanie czystości na terenie obiektu hotelowego.Praca w godz. 8.00-16.00 oraz 12.00-20.00. Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Chmielno
  • 2024-04-18