Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Fryzjer
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
Fryzjer
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer

usługi fryzjerskie, strzyżenie, farbowanie, utrzymywanie czystości miejsca pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: fryzjerstwo Wymagania inne: niezbędne - uprawnienia do wykonywania zawodu; pożądane - wysoka...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Sopot
  • wczoraj

Fryzjer męski (barber)

- pielęgnacja brody, dobór farb odnośnie koloru brody i włosów,- golenie brzytwą,- strzyżenie męskie; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: Projekt pn. Aktywność -...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Pelplin
  • 2024-05-23

Fryzjer

fryzjerstwo damsko-męskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: 3-letnie doświadczenie zawodowe Wymagania inne: Godziny pracy od 08:00 do 20:00 (II zmiany).

  • Gdynia
  • 2024-05-18