Kelner-pracownik sali

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Miejsce pracy: Kosakowo
Numer: StPr/24.0372
OBOWIĄZKI:
przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej: nakrywanie stołów do konsumpcji, przygotowywanie sztućców, szkła, porcelany, obsługa ekspresu do kawy, opiekaczy, czajników elektrycznych wraz z serwowaniem gorących napoi i potraw, obsługa kostkarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kosakowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku