Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/24/0942
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Podobne ogłoszenia:

Technik prac biurowych

Prace biurowe, organizacja dokumentów, przygotowywanie korespondencji, podstawowa obsługa komputera, pomoc przy organizacji regat i obozów żeglarskich. Wymagania inne: 53.2024.JJ

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Charzykowy
  • wczoraj

planowanie i organizacja spotkań, szkoleń, prowadzenie kalendarza szkoleń, wizyt klientów, uczestników szkoleniaudzielanie informacji interesantom ( telefonicznie, mailowo)przygotowanie sprawozdań, raportówprzyjmowanie i zarządzanie...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

  • Bydgoszcz (pow. bytowski, gm. Lipnica), Bydgoszcz
  • wczoraj

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Segregowanie, rejestrowanie, kompletowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Praca w systemach informatycznych. Archiwizowanie dokumentów, wpinanie dokumentów do akt osobowych. Obsługa maszyn i urządzeń...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-05-19