Doradca techniczno-handlowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/2877
OBOWIĄZKI:
Sporządzenie ofert handlowych. Pozyskiwanie nowych klientów. Monitoring rozliczeń z klientami. Prowadzenie dokumentacji oddziałowej. Utrzymywanie bieżących kontaktów a klientami. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe/średnie, zdolności techniczne i analityczne. Nastawienie na realizację wyznaczonych celów. Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy. Mile widziane doświadczenie w branży kontenerowej, handlu w branży budowlanej.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy