Pracownik gastronomi

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3935
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, obsługa gości, obsługa kas. Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9.30-18.30 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

gotowość do podjęcia pracy, książeczka sanepidowską lub gotowość jej wyrobienia (pracodawca zwraca koszty wyrobienia), pracodawca zapewnia przeszkolenie stanowiskowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy