Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Ślusarz
Miejsce pracy: Niezabyszewo
Numer: StPr/24/0333
OBOWIĄZKI:
KOMPLETACJA SUROWCÓW PRODUKCYJNYCH DO REALIZACJI ZLECEŃ (CIĘCIE NA PIŁACH, PRZYGOTOWYWANIE PÓŁFABRYKATÓW DO SPAWANIA). WYKONYWANIE ELEMENTÓW METALOWYCH PRZEZ WYKRAWANIE, TOCZENIE. SPRZĄTANIE STANOWISKA PRACY (USUWANIE WIÓRÓW I ODPADÓW).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

BRAK WYMAGAŃ

Miejsce pracy:

Niezabyszewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie