Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Miejsce pracy: Starogard Gdański
Numer: StPr/24/0399
OBOWIĄZKI:
- asysta przy wdrażaniu technologii podpisu elektronicznego dla dokumentów uwierzytelnionych tłumaczeń dla klientów indywidualnych, przemysłu oraz kontrahentów zagranicznych,- praca w środowisku technologii chmurowych, testowanie użyteczności technologii AI w procesie tłumaczenia tekstów specjalistycznych,- korzystanie, asysta przy wdrażaniu systemów informatycznych dedykowanych branży tłumaczeniowej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Starogard Gdański

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim