Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie
Miejsce pracy: Człuchów
Numer: StPr/24/0322
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyny belownicy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Człuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Podobne ogłoszenia:

Robotnik przygotowujący drewno

Zgodnie ze stanowiskiem pracy Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

  • Warszawa
  • 2024-04-30

Ładowacz nieczystości stałych i płynnych

Realizacja prac zleconych przez przełożonego w zakresie odbioru odpadów komunalnych opróżnianie koszy z odpadami komunalnymi od mieszkańców oraz utrzymanie czystości Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Skarszewy

Pomocnik kierowcy - Operatora pojazdu ssąco-płuczącego WUKO

Czyszczenie, udrażnianie sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków Usuwanie awarii i zatorów w rurociągach Obsługa zabudowy specjalistycznej zamontowanej na samochodzie do czyszczenia kanalizacji Konserwacja, przeglądy sieci kanalizacyjnych...

  • REMONDIS Hydrokan Sp. z o.o.

  • Gdańsk