Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Kosmetolog
Miejsce pracy: Kobylnica
Numer: StPr/24/0301
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 8.30-16.30, 13.00-21.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziany kurs kosmetyczny

Miejsce pracy:

Kobylnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kosmetolog

Zabiegi kosmetologiczne, konsultacje kosmetologiczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: Kwalifikacje pożądane:doświadczenie w pracy kosmetologa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-04-28

Kosmetolog

obsługa klienta w salonie kosmetycznym, przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych, prowadzenie recepcji (umawianie na wizyty, prowadzenie kart klientek obsługa mediów społecznościowych, rozliczanie klientek), pedicure, makijaż permamentny,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

  • Pogórze
  • 2024-04-23

Kosmetolog

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 8.30-16.30, 13.00-21.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie wyższe kierunek kosmetologia

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Kobylnica
  • 2024-04-15