Doradca Klienta Biznesowego ds. OZE

Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika/pompy ciepła/ładowarki EV)
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Sprzedaż carportów, magazyny energii, własne moduły, bilansowanie 1:1
Nasze wymagania
  • Doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży
  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe + bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Auto służbowe, telefon, iPad oraz materiały reklamowe
  • Umawiane spotkania przez dział wsparcia sprzedaży – nawet 80% spotkań w kalendarzu
  • Opieka medyczna po okresie wdrożeniowym
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Kompleksowe szkolenia produktowe oraz z technik sprzedaży
  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy
  • Możliwość skorzystania z długoterminowego najmu auta na preferencyjnych warunkach po 1 miesiącu pracy
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport po pierwszym miesiącu pracy
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiLife po pierwszym miesiącu pracy