Sekretarka w kancelarii prawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Sekretarka w kancelarii prawnej
Miejsce pracy: Rumia
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
- otwieranie korespondencji, znakowanie, skanowanie- obsługa urządzęń biurowych- nauka sporządzania projektów pism- nauka wykonywania pozostałych obowiązków wykonywanych na tym stanowisku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

- wykształcenie min. średnie

Miejsce pracy:

Rumia


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Sekretarka

- obsługa telefonu, skanera, kserokopiarki,- przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,- rejestracja i nadawanie nr pism wychodzących,- wystawianie druków i zaświadczeń,- wydawanie i rejestracja druków ścisłego zarachowania,- załatwianie...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • 2024-02-25

Sekretarka medyczna

sporządzanie dokumentacji medycznej pacjentów z oddziałów szpitalnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza stanowią osoby...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Prabuty
  • 2024-02-23

Pomocnik sekretarza sądowego

Zawarty w programie stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Obsługa pakietu MS OFFICE Uprawnienia: Obsługa programu Microsoft Word Uprawnienia: Obsługa programu Microsoft Excel XP Uprawnienia:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

  • Tczew
  • 2024-02-22