Asystent nauczyciela w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Małkowo
Numer: StPr/24/0098
OBOWIĄZKI:
- pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków;- pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych;- pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się;- nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku;- wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i zajęć oraz pomaganie dzieciom, pod kierunkiem nauczyciela, podczas ich przeprowadzania;- porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych;- opiekowanie się dziećmi podczas zabaw, spacerów i wycieczek;- organizowanie miejsca pracy z zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : wykształcenie średnie[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : empatia, życzliwość, cierpliwość, przede wszystkim musi lubić dzieci i chcieć przebywać z nimi nawet przez cały dzień.

Miejsce pracy:

Małkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach