Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Chmielno
Numer: StPr/24/0124
OBOWIĄZKI:
1. Bieżące prowadzenie recepcji;2. Witanie gości;3. Obsługa klientów zgodnie z standardami firmy;4. Obsługa poczty elektronicznej; 5. Dbanie o serwis urządzeń biurowych;6. Dbanie o wizerunek firmy;7. Prowadzenie kalendarza spotkań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : komunikatywność

Miejsce pracy:

Chmielno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach