Asystent osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kobysewo
Numer: StPr/24/0105
OBOWIĄZKI:
1. Poznanie specyfiki funkcjonowania placówki;2. Zapoznanie się z przepisami prawa - ustawy, rozporządzenia, k.p.a.;2. Obsługa urządzeń biurowych - kserowanie dokumentów; 3. Opieka nad uczestnikami w czasie pobytu w placówce oraz w czasie przewozu na zajęcia i odwozu do domu po zajęciach; 4. Pomoc w zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych uczestników i karmieniu; 5. Pomoc przy organizowaniu uroczystości, imprez integracyjnych; 6. Udział w zajęciach artystycznych, pomoc w wykonywaniu przez uczestników prac; 7. Udział w zajęciach z uczestnikami - gry planszowe, puzzle i inne; 8. Poznanie dokumentacji uczestników; 9. Ochrona danych osobowych uczestników i pracowników; 10. Wykonywanie innych obowiązków na polecenie kierownika placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, umiejętności komunikacyjne, predyspozycje do pracy z osobą niepełnosprawną i starszą, empatia.

Miejsce pracy:

Kobysewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach