Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Miejsce pracy: Kobysewo
Numer: StPr/24/0103
OBOWIĄZKI:
1. Poznanie specyfiki funkcjonowania placówki. Zapoznanie się z przepisami prawa - ustawy, rozporządzenia, k.p.a.;2. Obsługa urządzeń biurowych - kserowanie dokumentów;3. Opieka nad uczestnikami w czasie pobytu w placówce oraz w czasie przewozu na zajęcia i odwozu do domu po zajęciach;4. Pomoc w zaspakajaniu potrzeb fizjologicznych uczestników i karmieniu;5. Pomoc przy organizowaniu uroczystości, imprez integracyjnych;6. Udział w zajęciach artystycznych, pomoc w wykonywaniu przez uczestników prac;7. Udział w zajęciach z uczestnikami - gry planszowe, puzzle i inne;8. Poznanie dokumentacji uczestników;9. Ochrona danych osobowych uczestników i pracowników;10. Wykonywanie innych obowiązków na polecenie kierownika placówki;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : wykształcenie średnie[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : dobry stan zdrowia, umiejętności komunikacyjne, predyspozycje do pracy z osobą niepełnosprawną i starszą , empatia

Miejsce pracy:

Kobysewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach