Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Pokojowa
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/24/0096
OBOWIĄZKI:
sprawowanie opieki nad ludźmi w podeszłym wieku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Podobne ogłoszenia:

Pokojowa

opieka nad mieszkańcami domu, prace porządkowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza stanowią osoby zarejestrowane w urzędzie jako bezrobotne, w...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • 2024-02-24

Pokojowa

- obsługa magla- sprzątanie pokoi wg listy kontrolnej w hotelu- obsługa pralni- sprzątanie pomieszczeń dodatkowych Wymagania konieczne: Zawód: Pokojowa (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obsługa magla Wymagania...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Kartuzy

Pokojowa - pracownik służby pięter

Dbanie o porządek, sprzątanie pokoji hotelowych. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-15 lub 8-16, 13-21 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą). Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętność...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • 2024-02-19