Referent (dział ewidencji i świadczeń)

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
Dział Ewidencji i Świadczeń:Rejestracja:Obsługa telefoniczna, w tym umawianie osób na terminy do rejestracji. Pomoc w rejestracji elektronicznej przy stanowiskach komputerowych oraz przy zakładaniu profilu zaufanego, skanowanie i podłączanie zwrotek potwierdzających odbiór decyzji, prawidłowe ewidencjonowanie kart osób bezrobotnych. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa programu Syriusz i eDok.Ewidencja i orzecznictwo:Przygotowanie korespondencji do wysyłki. Obsługa osobista oraz telefoniczna klientów pod nadzorem pracownika Urzędu. Kompletowanie dokumentów klientów Urzędu tracących status osoby bezrobotnej, sporządzanie listy tych osób w systemie Syriusz. Porządkowanie kartoteki ewidencyjnej bezrobotnych. Obsługa urządzeń biurowych. Skanowanie i podłączanie zwrotek potwierdzających odbiór decyzji, udzielanie odpowiedzi na proste pisma, obsługa programu Syriusz i eDok.Udzielanie informacji klientom na stanowisku informacja pod nadzorem pracownika informacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera
Uprawnienia: MS OFFICE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni