Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Operator cnc
Miejsce pracy: Żelistrzewo
Numer: StPr/24.0097
OBOWIĄZKI:
Odczytywanie rysunków technicznych, obrabianie materiału z wykozrystaniem maszyny steroanej numerycznie, programowanie maszyny CNC
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żelistrzewo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Obsługuje i konserwuje obrabiarki sterowane numerycznie, ustawia narzędzia w głowicy, nadzoruje pracę narzędzi zamocowanych w głowicy, posługuje się tablicami pasowań i narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Wymagania konieczne: Zawód:...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

  • Ostaszewo
  • 2024-02-24

Operator CNC / Frezer

Pisanie programów na frezarkach 3-osiowych i 4-osiowych Dobór odpowiednich parametrów skrawania Dbanie o czystość stanowiska pracy Znajomość rysunku technicznego Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi Doświadczenie na...

  • Toczek Sp. z o.o.

  • Przyjaźń
  • 2024-02-16

Operator CNC

Wymagania: Umiejętność czytania rysunków technicznych. Doświadczenie w obszarze obsługi maszyn CNC. Zrozumienie narzędzi skrawających. Precyzja i dokładność w pracy. Znajomość procedur kontroli jakości. Obowiązki: Przygotowywanie...

  • Sunreef Venture S. A.

  • Gdańsk
  • 2024-02-12