Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Barber
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/24.0095
OBOWIĄZKI:
Skrzyżenie brody i włosów, umawianie klientów, wykonywanie zabiegów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Podobne ogłoszenia:

Fryzjer męski

usługi fryzjerstwa męskiego: strzyżenia, pielęgnacji, golenia włosów, wąsów i brody; koloryzacja Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

  • Nowy Dwór Gdański
  • 2024-02-20

Fryzjer

zgodnie ze stanowiskiem; godziny pracy: 9.00- 17.00, 13.00- 21.00; miejsce pracy: CH Jantar Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: może być osoba do przyuczenia

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Słupsk
  • 2024-02-19

Barber

strzyżenie włosów, przycinanie i konturowanie brody, sterylizacja narzędzi Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Grupę docelową w ramach programu Fundusze Europejskiej dla Pomorza stanowią osoby...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • 2024-02-18