Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Księgowa
Miejsce pracy: Kartuzy
Numer: StPr/24/0100
OBOWIĄZKI:
1. obsługa programów księgowych Rachmistrz GT, Rewizor GT;2. obsługa programu kadrowo-płacowego Gratyfikant GT;3. obsługa urządzeń biurowych;4. zapoznanie się podstawowymi przepisami w zakresie podatku VAT, PIT, CIT;5. zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych, PKPiR, Ryczałt ewidencjonowany.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : znajomość pakietu Microsoft office[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność, dokładność

Miejsce pracy:

Kartuzy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach