Monter wyrobów z drewna

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Monter wyrobów z drewna
Miejsce pracy: Gostkowo
Numer: StPr/24/0094
OBOWIĄZKI:
montowanie elementów z drewnaocena jakościowa wykonanych pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: stolarz lub pokrewne


Wymagania inne:

czytanie ze zrozumieniem tekstów technicznych

Miejsce pracy:

Gostkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Monter instalacji

montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, C.O., pomp ciepła, klimatyzacji Wymagania inne: wymagane uprawnienia SEP E1, mile widziane wykształcenie średnie techniczneProjekt Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

  • Kwidzyn
  • dzisiaj

Monter urządzeń fitness

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Słupsk
  • 2024-02-26

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Montaż instalacji, urządzeń sanitarnych oraz ich konserwacja. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: osoba do przyuczenia. Wymagana dobra organizacja...

  • Gdański Urząd Pracy

  • Straszyn
  • 2024-02-26