Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Kierowca samochodu dostawczego
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0104
OBOWIĄZKI:
Kierowca samochodu dostawczego oraz prace budowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo kat. B


Wymagania inne:

9.2024.JJ

Miejsce pracy:

Chojnice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Kierowca samochodu dostawczego w transporcie międzynarodowym

a) dokonywanie na podstawie każdorazowego, ustalonego i uzgodnionego rozkładu przewozu towarów pojazdami o masie nieprzekraczającej 3,5 tony, na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz za granicą w celu przewiezienia ładunku z miejsca jego...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Rumia
  • wczoraj

Pracownik porządkowy - kierowca

Kierowanie, koszenie, odśnieżanie, obsypywanie solą, utrzymywanie czystości w obiekcie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-16. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat....

  • Gdański Urząd Pracy

  • Gdańsk
  • wczoraj

Kierowca - Operator pojazdu ssąco-płuczącego WUKO

Prowadzenie pojazdów ciężarowych – WUKO, ciągnik siodłowy z naczepą Czyszczenie, udrażnianie sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków Usuwanie awarii i zatorów w rurociągach Obsługa zabudowy specjalistycznej zamontowanej na...

  • REMONDIS Hydrokan Sp. z o.o.

  • Gdańsk
  • wczoraj