Operator obrabiarek sterowanych numerycznie - pomocnik operatora cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Włynkówko
Numer: StPr/24/0265
OBOWIĄZKI:
- okreslenie kolejności operacji oraz zabiegów technologicznych,- opracowanie programów na podstawie procesu technologicznego z wykorzystaniem języka SIEMENS i HAIDENHAIN,- modyfikacja istniejących programów,- wczytywanie programnów do sterownika,- testowanie programów na obrabiarce,- dobieranie i montaż narzędzi skrawających oraz ich wymiana na nowe,- wprowadzanie danych narzędzi i parametrów skrawania,- dokonywanie analizy zuzycia ostrzy oraz ich wymiana na nowe,- wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kartą technologiczną
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: mechaniczne, ślusarz, mechatronik lub pokrewne
Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: technik mechanik lub mechatronik lub pokrewne
Uprawnienia: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

Wymagania inne:

EFS+

Miejsce pracy:

Włynkówko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku