Spawacz mig mag

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Włynkówko
Numer: StPr/24/0264
OBOWIĄZKI:
-obsługiwanie i konserwacja wyposażenia technicznego stanowiska pracy,-stosowanie narzędzi ślusarskich stanowiących wyposażenie stanowisk pracy, jak młotków, pilników, szlifierek kątowych i stołowych, szczotek drucianych itp.,-wykonywanie operacji spawania w zakresie posiadanych uprawnień-czystanie stosownej dokumentacji technicznej, jak instrukcji technologicznej spawania, kart technologicznyuch, rysunków rozkroju materiałów,- przygotowanie elementów do spawania przez ich ręczne czyszczenie, prostowanie, ukosowanie, szczepienie i podgrzewanie,- zachowanie właściciewj kolejności czynności przy montażu i spawaniu elementów konstrukcji,- usuwanie uchybień (wad i niezgodności) powstałych w operacji spawania,- wizualne sprawdzanie na bieżąco jakości wykonywanych złączy( na podstawie wyglądu zewnetrznego)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: techniczny
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: techniczny
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG

Wymagania inne:

EFS+

Miejsce pracy:

Włynkówko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku