Serwisant maszyn i urządzeń chłodniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Pucku
Serwisant maszyn i urządzeń chłodniczych
Miejsce pracy: Kłanino (pow. pucki, gm. Krokowa), Kłanino
Numer: StPr/22.1186
OBOWIĄZKI:
Naprawa i serwis maszyn i urządzeń chłodniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk / elektromechanik


Wymagania inne:

Specjalność elektryk / elektromechanikZnajomość elektryki oraz podstaw chłodnictwa

Miejsce pracy:

Kłanino


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Serwisant/monter

Serwis, montaż, naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.Praca na terenie całego kraju. Wymagania konieczne: Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia: Szkolenie F-GAZ Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Gdańsk
  • wczoraj

Serwisant urządzeń elektrycznych i chłodniczych

Serwis urządzeń elektrycznych i chłodniczych, diagnoza i naprawy, przygotowanie techniczne urządzeń do sprzedaży, podłączenie, wdrażanie urządzeń do produkcji oraz szkolenia. Prowadzenie wymaganej dokumentacji. Udział w szkoleniach....

  • Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

  • Włynkowo
  • 2024-02-04