Opiekun osób starszych

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Opiekun osób starszych
Miejsce pracy: Łapalice
Numer: StPr/24/0142
OBOWIĄZKI:
Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łapalice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pomocnik opiekuna

wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych mieszkańców (karmienie, dbałość o higienę osobistą mieszkańca i jego otoczenia), współudział w podtrzymywaniu kondycji psychofizycznej mieszkańca, zaspokajanie niezbędnych potrzeb...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • wczoraj

Opiekun osób starszych

Oferta stażu przeznaczona dla osób powyżej 30 r. ż. Pomoc osobom starszym przy codziennych czynnościach życiowych w tym: karmienie, kąpanie, przebieranie, organizacja czasu wolnego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Rumia
  • wczoraj

Pomocnik opiekuna

wykonywanie czynności higieniczno-pielęgnacyjnych mieszkańców (karmienie, dbałość o higienę osobistą mieszkańca i jego otoczenia), współudział w podtrzymywaniu kondycji psychofizycznej mieszkańca, zaspokajanie niezbędnych potrzeb...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

  • Gdynia
  • 2024-02-14