Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Sierakowice
Numer: StPr/24/0140
OBOWIĄZKI:
Asystowanie nauczycielowi w czynnościach pedagogicznych, opieka i nadzór nad dziećmi przedszkolnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sierakowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 493 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Asystent nauczyciela przedszkola

- wspieranie dzieci w czynnościach higieniczno-sanitarnych,- pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (spożywanie posiłków, ubieranie i rozbieranie się itp.)- sprawowanie opieki podczas zajęc, zabaw i w czasie odpoczynku,- wspieranie...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Skarszewy
  • 2024-02-22

Asystent nauczyciela przedszkola

- wspieranie dzieci w czynnościach higieniczno-sanitarnych,- pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (spożywanie posiłków, ubieranie i rozbieranie się itp.)- sprawowanie opieki podczas zajęc, zabaw i w czasie odpoczynku,- wspieranie...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

  • Starogard Gdański
  • 2024-02-19

Asystent nauczyciela w przedszkolu

- pomaganie dzieciom w spożywaniu posiłków;- pomaganie dzieciom w czynnościach higienicznych;- pomaganie dzieciom w ubieraniu i rozbieraniu się;- nadzorowanie dzieci podczas odpoczynku;- wykonywanie czynności przygotowawczych do zabaw i...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Małkowo
  • 2024-02-09