Operator maszyn myjących

Punkt Pośrednictwa Pracy Lębork
Miejsce pracy: Lębork
Numer: 15/9/2023
OBOWIĄZKI:
- kontrola wizualna produktu;- pakowanie gotowych wyrobów w kartony;- mycie i dezynfekcja maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Lębork

Podobne ogłoszenia:

Operator piły

Przygotowanie produkcji elementów aluminiowych (okien, drzwi, fasad) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: Doświadczenie w konstrukcjach aluminiowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Malbork
  • 2024-02-26

Operator urządzeń technicznych

Opis wymagań na stanowisko Pracując na tym stanowisku staniesz się częścią zespołu wydziału montażu bloków, gdzie czynnie będziesz uczestniczył w obsłudze urządzeń technicznych w technologii SMT i THT oraz będziesz programował...

  • RADMOR S.A.

  • Gdynia, blisko SKM (250 metrów)
  • 2024-02-24

Operator maszyn cnc

zgodnie ze stanowiskiem, godz. pracy 6-14, 14-22; wysokość wynagrodzenia od 3600 zł brutto do 6000 zł brutto w zależności od posiadanej wiedzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: możliwość...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

  • Włynkówko
  • 2024-02-12