Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Targ Rakowy 7/8​
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (na czas zastępstwa)​; cały etat; praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • prowadzenie działań sprzedażowych, w szczególności pozyskiwanie nowych klientów i realizacja planów sprzedażowych na terenie woj. pomorskiego,
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących obsługiwanych klientów,
  • prowadzenie ewidencji kontaktów z klientami,
  • przygotowywanie projektów umów, aneksów, ofert cenowych i opustowych oraz prezentacji usług,
  • śledzenie i udział w postępowaniach przetargowych ogłaszanych przez klientów z obsługiwanego obszaru.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
  • masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobrze znasz pakiet MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • możesz wykorzystać własny samochód do celów służbowych (otrzymasz zwrot kosztów),
  • wykazujesz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta,
  • jesteś osobą samodzielną, sumienną i skuteczną w dążeniu do rezultatów.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • zwrot kosztów za używanie własnego samochodu,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!