Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager)

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/24/0151
OBOWIĄZKI:
Do głównych zadań account managera należy opieka nad klientami korporacyjnymi, doradztwo, prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż. Account przygotowuje umowy, koordynuje ich realizację, monitoruje i analiza dane rynkowe dotyczących konsumentów i działań konkurencji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 45 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni