Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Doradca klienta
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/24/0155
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta w biurze kredytowo-ubezpieczeniowym i punkcie kasowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat B


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wejherowo


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Doradca klienta dla Vattenfall z językiem niemieckim

Doradca klienta dla Vattenfall z językiem niemieckim Jako część naszego zespołu będziesz odpowiadać na telefoniczne i pisemne zapytania od obecnych klientów dostawcy energii Vattenfall. Będziesz szukać informacji i udzielać pomocy w...

  • Competence Call Center member of TELUS International

  • Gdańsk
  • dzisiaj

Doradca Klienta

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie...

  • Adreams M. Smerda Sp.k.

  • Rumia
  • dzisiaj

Doradca klienta

Obsługa klienta w biurze kredytowo-ubezpieczeniowym i punkcie kasowym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Wejherowo
  • wczoraj