Pracownik biurowy

Gdański Urząd Pracy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/0625
OBOWIĄZKI:
STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Przyjmowanie poczty elektronicznej i papierowej, sporządzanie pism i dokumentów związanych z obrotem towaru. Kserowanie dokumentów, archiwizacja dokumentów. Sporządzanie ewidencji czasu pracy, sprawdzanie list obecności pracowników. Raportowania wpłat utargów na konto. Sprawdzanie zgodności wpłat z terminala. Zamówienia do sklepów artykułów biurowych. Sprawdzanie raportów z kas fiskalnych. Prowadzenie dokumentacji kadrowej. Pomoc przy tworzeniu list płac. Rozliczenia Raportów kasowych Sklep-Centrala. Wystawianie FV. Sprawdzanie sald między firmą, a Franczyzodawcami Moodo, Greenpoint, Komex, Reporter, Coccodrillo. Rozliczanie konwoi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

znajomość obsługi komputera, programów Word, Excel, skrupulatność, rzetelność, punktualność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy