Kosmetolog

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Kosmetolog
Miejsce pracy: Okole (pow. starogardzki, gm. Starogard Gdański), Okole
Numer: StPr/24/0044
OBOWIĄZKI:
- planowanie odpowiedniego zabiegu z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i leczniczej,- dokonywanie diagnozy stany skóry, uwzględniając wskazania i przeciwwskazania do wykonywania zabiegu,- wybór odpowiednich kosmetyków, preparatów, urządzeń i metod odnowy biologicznej;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: kosmetologia

Wymagania inne:

Projekt pn. Aktywność - Praca

Miejsce pracy:

Okole

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim