Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Szymankowo
Numer: StPr/24/0039
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowaniu ciast, obsługa maszyn należących do stanowiska, pakowanie pieczywa
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Posiadanie książeczki sanit. epidem. lub chęć jej wyrobienia, dyspozycyjność, komunikatywność, rzetelność, zaradność, zaangażowanie

Miejsce pracy:

Szymankowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Pracownik produkcji - pomocnik lakiernika proszkowego

Praca na hali produkcyjnej, przygotowanie powierzchni i detali do malowania, nakładanie powłok lakierniczych na detale pod nadzorem lakiernika, obsługa podstawowych narzędzi elektromechanicznych. Miejsce pracy: Kieleńska Huta. Wymagania...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

  • Kielno
  • wczoraj

Pracownik produkcji

Pomoc w przygotowaniu ciast, obsługa maszyn należących do stanowiska, pakowanie pieczywa Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Posiadanie książeczki sanit. epidem. lub chęć jej wyrobienia, dyspozycyjność,...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Szymankowo
  • 2024-02-23

Pracownik produkcji drzewnej

praca przy drewnie Wymagania inne: osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą zgłaszać sie do Powiatowego Urzędu Pracy w Człuchowie w dniu 19 lutego 2024r godz. 10.00 (świetlica)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

  • Zagórki
  • 2024-02-23