Brukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Brukarz
Miejsce pracy: Krzyżanowo (pow. malborski, gm. Stare Pole), Krzyżanowo
Numer: StPr/22/0642
OBOWIĄZKI:
Korytowanie, regenerowanie podbudowy, układanie obrzeży, układanie kostki
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Znajomość branży budowlanej, układanie kostki brukowej

Miejsce pracy:

Krzyżanowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

Brukarz

Układanie kostki brukowej na posesjach i chodnikach. Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy. Praca na terenie trójmiasta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach

  • Nowe Czaple (pow. kartuski, gm. Stężyca), Nowe Czaple
  • wczoraj

Brukarz

Korytowanie, regenerowanie podbudowy, układanie obrzeży, układanie kostki Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Znajomość branży budowlanej, układanie kostki brukowej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

  • Krzyżanowo (pow. malborski, gm. Stare Pole), Krzyżanowo
  • 2024-02-23

Brukarz

Prace ogólnobudowlane. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: (22.2024.JK)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

  • Chojniczki
  • 2024-02-23