Malarz Przemysłowy

Ogłoszenie numer: 8735278, z dnia 2024-02-13

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Tarcice 6

Opis stanowiska

Czym się będziesz zajmował:

  • przygotowaniem elementów do malowania
  • obsługą agregatów i pomp malarskich
  • malowaniem metodą hydrodynamiczną

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze agregatów lub pomp malarskich
  • czytanie kart technicznych farb (TDS)
  • malowanie elementów na wymaganą grubość
  • dokładność
  • brak przeciwskazań do pracy z chemią w tym epoksyd
  • dyspozycyjność (możliwa praca w późnych godzinach wieczornych/nocnych)

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł
  • dofinansowanie dojazdów do pracy (powyżej 50km) lub dodatek relokacyjny
  • nagrodę za polecenie kompetentnych osób do pracy do 1000zł
  • karta Multisport za jedyne 35zł
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie