Operator CNC

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Miejsce pracy: Gdańsk
Wymagania:
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Doświadczenie w obszarze obsługi maszyn CNC.
  • Zrozumienie narzędzi skrawających.
  • Precyzja i dokładność w pracy.
  • Znajomość procedur kontroli jakości.
Obowiązki:
  • Przygotowywanie surowców do obróbki, w tym ustawianie i mocowanie materiałów na stole roboczym.
  • Dokładne odczytywanie rysunków technicznych i specyfikacji produktów.
  • Uruchamianie, nadzorowanie i kontrola pracy maszyny CNC.
  • Monitorowanie parametrów procesu, takich jak prędkość, temperatury i ciśnienie.
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów operacyjnych.
  • Wykonywanie regularnych kontroli jakości obrabianych detali.
  • Skrupulatne sprawdzanie wymiarów i tolerancji zgodnie z normami.
  • Wykonywanie zmian narzędziowych zgodnie z harmonogramem produkcji.
  • Ustawianie i kalibracja narzędzi.
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji dotyczącej każdego zlecenia produkcyjnego.
  • Raportowanie wszelkich problemów związanych z maszyną lub procesem produkcyjnym.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę B2B
  • Bezpłatny transport z Elbląga i okolic lub zakwaterowanie w hostelu pracowniczym obok stoczni
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed 1zł
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport za jedyne 30zł
  • Dodatek relokacyjny łącznie 3000 zł netto (jeśli dla nas się przeprowadzisz)
  • Nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy do 1000 zł/os