Analityk Danych / Developer

Miejsce pracy: Gdańsk
R/4R24/AB

Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w chmurowym środowisku przetwarzania danych.

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • zbieranie, analiza i interpretacja danych w celu ich wizualizacji,
  • oczyszczanie, transformacja i ładowanie (ETL) danych,
  • wykonywanie analizy statystycznej i eksploracyjnej danych w celu identyfikacji danych medycznych dla wskazania konkretnych wzorców i istotnych zależności,
  • tworzenie raportów, prognoz i analiz,
  • zapewnienie, że dane są dokładne, spójne i bezpieczne,
  • współpraca z zespołem rozwoju oraz zespołem utrzymania rozwiązania IP_CMC,
  • tworzenie dokumentacji oraz diagramów w Enterprise Architect,
  • wsparcie podczas testów.

D KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w pracy w projektach realizowanych w metodyce agile, najchętniej AgilePM (DSDM),
  • minimum 3-letniego doświadczenia w obsłudze platform do przetwarzania danych,
  • minimum 3-letniego doświadczenia w obszarze modelowania danych i przygotowania odpowiednich metadanych,
  • umiejętności tworzenia dokumentacji systemowej z wykorzystaniem Enterprise Architect,
  • umiejętności tworzenia modeli danych w celu wsparcia badań naukowych, definiowania struktur danych (dane strukturalne, niestrukturalne, obrazowe) oraz metadanych,
  • umiejętności tworzenia specyfikacji wymagań biznesowych dla nowych funkcjonalności,
  • wiedzy nt. mechanizmów zapewniających dokładność, spójność, bezpieczeństwo i dostępność danych,
  • otwartości do pracy w systemie stacjonarnym lub hybrydowym.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • znajomość zagadnień Medycyny Cyfrowej,
  • znajomość oraz wiedza techniczna w zakresie analityki danych w chmurze, narzędzi ETL/ELT i zbiorników danych,
  • wiedzy dotyczącej korzystania z narzędzi ETL do analizy i wizualizacji danych w chmurze.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę lub B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w dynamicznym zespole IT,
  • współpracę w ramach interdycyplinarnego zespołu skoncentrowanego na szybkim osiąganiu rezultatów,
  • współpracę z pracownikami naukowymi w projektach badawczych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Podobne ogłoszenia:

Analityk Danych

Zadania: analiza kosztów i przychodów oraz praca z budżetowaniem Pionu, obsługa wewnętrznego systemu obiegu dokumentów, tworzenie modeli finansowych i arkuszy kalkulacyjnych, tworzenie raportów okresowych i końcowych oraz ich prezentacja,...

  • Asseco Data Systems S.A.

  • Gdańsk
  • 2024-02-22

News Analyst with Russian

About the role If you are a highly motivated new graduate who loves being at the forefront of breaking news and has a passion for technology, social media, and online content - apply! As a News Analyst, you will be an integral part of our algorithm...

  • COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

  • Gdańsk
  • 2024-02-07

Specjalista ds. Obsługi Platformy Przetwarzania Danych

Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i...

  • GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

  • Gdańsk
  • 2024-01-31