Specjalista ds. zakupów strategicznych

Jesteśmy europejskim liderem w konstrukcji i budowie innowacyjnych zabudów do pojazdów komunalnych. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Rekowo Górne, k. Redy (gm. Puck)
Zakres obowiązków:
  • analizowanie zamówień i prognoz zakupowych
  • wprowadzanie aktualizacji do planów zakupowych
  • zarządzanie dostawcami:
    • badanie rynku dostawców i komponentów
  • audytowanie dostawców
  • wybór najbardziej optymalnych dostawców z kraju i zagranicy
  • konsolidacja dostawców
  • negocjowanie warunków współpracy
  • wsparcie procesu reklamacji
  • współpraca z działami Zakupów Operacyjnych i Kontroli Jakości Dostaw
  • aktywny udział w procesach optymalizacji zakupów pod kątem ilościowym, jakościowym i kosztowym
  • wsparcie procesu centralizacji zakupów na poziomie grupy Zoeller
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • kilkuletniego doświadczenia w pracy w dziale zakupów lub planowania produkcji
  • umiejętności analizy dużej ilości danych
  • bardzo dobrej, praktycznej znajomości MS Excel
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, w mowie i piśmie
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji
  • proaktywnego podejścia i nastawienia na cel
  • gotowości do okazjonalnych podróży służbowych
To możemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość bezpłatnego udziału w kursach językowych organizowanych w firmie
  • dofinansowanie do wczasów
  • zapomogę świąteczną
  • dofinansowanie karty Multisport
  • podstawową opiekę medyczną i dofinansowanie do rozszerzonych pakietów medycznych
  • jasne kryteria awansowania
  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
Do przesyłanych dokumentów należy dołączyć klauzule o ochronie danych osobowych.

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zoeller Tech Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych jest Zoeller Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Rekowo Górne 84-123, Nowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.