Warsztaty dla seniorów w województwie pomorskim

warsztaty dla seniorówMieszkańcy województwa pomorskiego, mogą skorzystać z warsztatów dla seniorów, organizowanych przez miejscowe urzędy pracy. Osoby pochodzące z małych miejscowości, takich jak Brusy, również mogą wziąć w nich udział, pod warunkiem zgłoszenia chęci swojego uczestnictwa.

Seniorzy z pasją

Często zdarza się, że tuż po przejściu na emeryturę, starsze osoby odczuwają potrzebę działania i realizowania aktywności, na które dotychczas brakowało im czasu. Urząd Pracy umożliwia odbycie szkoleń, które pomagają rozwinąć kompetencje miękkie lub bardziej świadomie zadbać o swoje zdrowie i kondycję, za sprawą spotkań z dietetykami i innymi specjalistami. To również dobra okazja do zawierania nowych znajomości oraz odświeżania dawnych.

Spotkania dla seniorów odbywają się nie tylko w filiach urzędów pracy, ale również w klubach seniorów i na uniwersytetach trzeciego wieku. Uczestnicy będą mogli również porozmawiać z doradcami zawodowymi, którzy wskażą chętnym ewentualne możliwości nowego kierunku rozwoju kariery zawodowej. To z pewnością interesująca alternatywa dla osób, które mają dużo wolnego czasu i szukają jak najbardziej produktywnego sposobu na jego spędzanie.

Oznaczone , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.