Przedsiębiorczy mieszkańcy województwa pomorskiego

przedsiębiorcaWojewództwo pomorskie znajduje się na 4 miejscu pod względem ilości podmiotów gospodarczych. Co zatem stanie się teraz, kiedy sytuacja zmienia się dość dynamicznie z dnia na dzień? Mieszkańcy miejscowości Brusy obawiają się o swoje miejsca pracy, podobnie jak inne osoby, zamieszkujące mniejsze lokalizacje.

Czy rzeczywiście gospodarce grozi krach?

Brusy oraz inne miejscowości w województwie pomorskim, notują dość dużą liczbę osób w wieku produkcyjnym. Dzięki temu, nie ma zbyt dużych obaw o to, co się stanie z lokalnymi firmami. Warto również zwrócić uwagę na imponujące wyniki finansowe, jakie osiągają już od dawna zlokalizowane w pomorskim firmy.

Jednego tutejszym przedsiębiorcom nie można odmówić – tzw. „żyłki/genu biznesmena”. Większość przedsiębiorców (również tych prowadzonych przez pojedyncze osoby), posiada zabezpieczenie finansowe, które z powodzeniem pozwoli przetrwać firmie nawet przez kilka miesięcy. Co prawda z pewnością część firm zanotuje upadłość, jednak na dłuższą metę, tutejsi mieszkańcy nie mają się czego obawiać.

Obecna sytuacja jest potężnym sprawdzianem dla ludzkiej przedsiębiorczości, który – miejmy nadzieję – jak najwięcej firm zda śpiewająco. Wszystko w rękach szefów oraz osób odpowiedzialnych za rozwój kadry pracowniczej.

Oznaczone

4 thoughts on “Przedsiębiorczy mieszkańcy województwa pomorskiego

  1. koronawirus położył już niejeden interes, sama przedsiębiorczość nie wystarczy – potrzebna jest jeszcze sprzyjająca sytuacja na rynku gospodarczym

  2. W pomorskiem najwięcej ludzi zajmuje się turystyką, a teraz turystyka leży

  3. Najtrudniej zawsze jest wystartować z własną działalnością.

    1. Jak mówią słowa piosenki „najtrudniejszy pierwszy krok”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *