Praca: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 2027144, z dnia 19-07-2018

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów firmy Shell w Polsce.

Aktualnie  poszukujemy osoby w charakterze Przedstawiciela Handlowego do filii w Pruszczu Gdańskim

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów - budowanie dobrych relacji z klientem, umiejętność negocjacji
  • Przygotowywanie ofert oraz dostarczanie towaru do klienta
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Analiza konkurencji

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kat. B - doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego do 3,5 t
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane posiadanie zaświadczenia o ukończeniu kursu na wózek widłowy

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-handlowy_2027144.html