Praca: Patroszacz ryb

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Patroszacz ryb
Miejsce pracy: Kościerzyna
Numer: StPr/22/0713
OBOWIĄZKI:

Wykonanie prac polegających na patroszeniu ryb; odgławianie oraz usuwanie rybich łusek; usuwanie wnętrzności z jamy brzusznej ryb; filetowanie ryb, przygotowywanie rybiego mięsa do stanu niezawierającego ości ani skóry; przygotowywanie ryb do nadziewania oraz ich faszerowanie; układanie ryb w skrzynkach i zasypywanie lodem; układanie ryb w puszkach lub innych pojemnikach; obsługa maszyn do przetwórstwa ryb, takich jak odościarki, odskórzarki, fileciarki czy odgławiarki; przygotowywanie ryb do dalszej obróbki na przykład do wędzenia, mrożenia, smażenia itp.; przestrzeganie zasad etyki, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Kościerzyna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 152 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie