Praca: Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie
Spedytor
Miejsce pracy: Wołcza Mała
Numer: StPr/20/0349
OBOWIĄZKI:
organizowanie transportu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

doswiadczenie w zawodzie spedytor

Miejsce pracy:

Wołcza Mała


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty



Sprzedawca

Co możemy ci zaoferować?Wynagrodzenie i premię zawsze na czas,Umowę o pracę bez okresu próbnego,Pracę na pełen etat lub jego...

Fryzjer

strzyżenie damskie i męskie, układanie fryzurWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Pracownik gospodarczy

prace porządkowe,naprawcze wod-kan,obsługa sprzętu porządkującegoWymagania konieczne:Zawód: Robotnik gospodarczy (wymagany staż -...

Fryzjer

oferta subsydiowanaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer


?>