Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Elektryk
Miejsce pracy: Ryjewo
Numer: StPr/19/0899
OBOWIĄZKI:

Zakładanie instalacji elektrycznej w obiektach - kontakt osobisty lub telefoniczny - 728 854 052 Pracodawca gwarantuje zwrot kosztów dojazdu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Eksploatacja i dozór urządzeń, instalacji i sieci energetycznych grupy E/D (energia elektryczna) do 1 kV

Miejsce pracy:

Ryjewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty



Technik Elektroradiologii

Wykonywanie badań mammograficznych na terenie całej Polski w Mammobusach.Ukończone studium, licencjat lub studia wyższe.

Magazynier

Rozładunek przesyłek w magazynie, sortowanie przesyłek, załadunek przesyłek, przujmowanie i wydawanie frachtów kurierskich.Wymagania...

Magazynier

Rozładunek przesyłek w magazynie, sortowanie przesyłek, załadunek przesyłek, przujmowanie i wydawanie frachtów kurierskich.Wymagania...

Tynkarz

tynkowanie,gruntowanieWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawoweWymagania inne:Doświadczenie mile widziane


?>