Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/19/0587
OBOWIĄZKI:

Sprzedaż art. odzieżowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wymagania: nastawienie sprzedażowe, zaangażowanie i zapał do pracy, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i chęć do pracy z ludźmi

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz najnowsze oferty



Customer Service Representative with Spanish or German

For our client we are looking for Candidates for the position of Customer Service Representative with Spanish or German. As...

Nauczyciel geografii

Nauka geografii w szkole podstawowej Wymagania konieczne:Zawód: Nauczyciel geografiiWykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Nauczyciel przedszkola

praca w oddziale przedszkolnymWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel oddziału...

Nauczyciel nauczania początkowego

nauczyciel realizuje zadania wychowawczo-dydaktyczneWymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek:...


?>