Za pracą do Władysławowa

Władysławowo to jeden z najchętniej wybieranych kierunków przez urlopowiczów. Szeroka piaszczysta plaża, nieskazitelnie czyste powietrze pełne zdrowego jodu, tętniące życiem nocnym kluby i dyskoteki i cała masa atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych sprawiają, że mieszkańcy całej Polski pokonują setki kilometrów, żeby zachować trochę słońca dla siebie.

Ale nie tylko turyści przyjeżdżają tutaj w sezonie letnim. Okres wakacji to również świetny moment, aby młodzi ludzie mogli sobie dorobić. Wiele osób liczy na bardzo korzystną ofertę pracy sezonowej. Wielu studentom praca Władysławowo, kojarzy się wyłącznie ze smażalnią ryb. A jak jest w rzeczywistości? Na jakie zarobki mogą liczyć osoby zatrudnione sezonowo?

Średnia pensja, która czeka tutaj na osobę pragnącą podjąć się pracy sezonowej to wartość nieprzekraczająca 2 000 zł brutto. Faktycznie większość stanowisk pracy związanych jest z gastronomią. Knajpy chętnie zatrudniają: kucharzy, kelnerów, pracowników kuchni i barmanów. Praca czeka również na terenie ośrodków wypoczynkowych. Poszukiwane są zarówno pokojówki, jak i pracownicy techniczni – którzy naprawią każdą ewentualną usterkę w pokojach gości oraz w obszarach wspólnych. Barman zatrudniony w restauracji zarabia ok. 2 000 zł brutto miesięcznie, a dodatkowo może liczyć na napiwki. Kelner/ -ka dostaje ok. 8 zł brutto za godzinę, natomiast turyści potrafią zostawiać bardzo przyzwoite napiwki. Sprzedawca burgerów i zapiekanek dostaje ok. 10 zł netto, a dodatkowo otrzymuje prowizję od wyników sprzedażowych.

Już na początku czerwca warto zapoznać się z dostępnymi ogłoszeniami o pracę we Władysławowie. Im wcześniej się za to weźmiemy, tym więcej interesujących ofert będzie dostępnych. Jeśli szukanie pracy zostawimy na ostatnią chwilę, wówczas może się okazać, że faktycznie trafimy do smażalni ryb i to za niezbyt duże wynagrodzenie.

Oznaczone , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *