Praca: Recepcjonistka Medyczna / Recepcjonista Medyczny

Jeśli jesteś pogodny, uśmiechnięty, komunikatywny,
a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność – zapraszamy.

Pomorskie Centrum Stomatologii Kryspin-Dent to zespół ludzi tworzących rozpoznawalną placówkę medyczną w Trójmieście i szkoleniową w Polsce. Od momentu powstania w 2004 roku nieprzerwanie i systematycznie się rozwija – stanowi to jedną z najważniejszych jej wartości. Obecnie działalność prowadzona jest w dwóch oddziałach mieszczących się w Gdańsku przy ul. Partyzantów 9/1 oraz przy ul. Kartuskiej 17. W obu oddziałach zapewniony jest wysoki standard obsługi i komfortu Pacjenta.
Kryspin-Dent to przede wszystkim zespół ludzi wspólnie zaangażowanych w profesjonalną obsługę Pacjenta.

Efektywna współpraca w dobrej atmosferze to także jedna z najważniejszych wartości firmy.

Recepcjonistka Medyczna / Recepcjonista Medyczny
Miejsce pracy: Gdańsk

Jakie zadania czekają na Ciebie w naszej placówce:

  • bezpośrednia obsługa Pacjenta w placówce;
  • obsługa rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej;
  • wspieranie działania placówki poprzez kierowanie przepływem informacji zapewniające sprawną obsługę Pacjenta;
  • prace organizacyjne i administracyjne związane z utrzymaniem ciągłości pracy recepcji;
  • przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych;
  • prowadzenie dokumentacji i rejestrów związanych z obsługą Pacjenta;
  • budowanie wizerunku Pomorskiego Centrum Stomatologii Kryspin-Dent;
  • przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi Pacjenta.

Czego oczekujemy:

  • miłej i profesjonalnej aparycji, otwartości i proaktywnej postawy;
  • umiejętności komunikacyjnych i nawiązywania relacji;
  • odpowiedzialności za powierzone obowiązki, dokładności i sumienności w działaniu;
  • nastawienia na potrzeby Pacjenta;
  • chęci rozwoju i ciągłego doskonalenia umiejętności;
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej;
  • wykształcenia min. średniego, mile widziany kierunek zarządzanie, administracja;
  • znajomości obsługi komputera i programów biurowych w stopniu bardzo dobrym;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • gotowości do pracy zmianowej (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 14.30 / 13.30 - 20.30 + jedna pracująca sobota co cztery tygodnie).

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na cały etat;
  • stabilne wynagrodzenie uwzględniające także rozwój oraz efekty pracy;
  • pracę w zgranym zespole w przyjaznej i twórczej atmosferze;
  • możliwość rozwoju indywidualnego i zespołowego zgodnego z predyspozycjami;
  • metodę współpracy opartą na zespołach zadaniowych a nie na hierarchii;
  • opiekę dentystyczną na preferencyjnych warunkach;
  • pełne wsparcie w procesie onboardingu (adaptacji).